MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 11108080
*
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:02:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 18:29:35
1
Vinnande bud
22/5 18:46:58
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:44
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:49
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/5 18:29:35 | 1 | Vinnande bud |
| 22/5 18:46:58 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:44 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:49



